Muži A Roudnice n.L. v soutěžích

15.10.2015 18:23
Skupina US-M (US-M) vedoucí soutěže: Luboš Pajer, mail: lubos3@gmail.com, mobil:...
09.06.2015 09:12
Krajská soutěž mužů 2014/15  US-M vedoucí soutěže: Luboš Pajer, mail: lubos3@gmail.com, mobil: 724643724...
02.10.2013 21:01
Skupina...
Záznamy: 1 - 3 ze 7
1 | 2 | 3 >>

Skupina US-M Ročník 2010-2011

vedoucí soutěže: Luboš Pajer, mail: pajer@quick.cz, mobil: 724643724

p. družstvo utkání V P K sety míče body
1. USK Slávie Ústí nad Labem 4 4 0 0 12:2 345:258 8
2. TJ Veros Chomutov B 4 2 2 0 9:7 346:337 6
3. TJ Lokomotiva Česká Lípa B 4 2 2 0 6:6 269:272 6
4. TJ Rudolfova huť Dubí A 4 2 2 0 6:8 311:321 6
5. VK Litvínov 2 2 0 0 6:3 209:174 4
6. SK TO Duchcov A 4 0 4 0 3:12 273:367 4
7. VK Roudnice nad Labem 2 0 2 0 2:6 165:189 2

 

  1. kolo
1 09.10. 10:00 VK Litvínov - ---    
2 09.10. 10:00 TJ Veros Chomutov B - SK TO Duchcov A   3:0 (19,22,16)
3 09.10. 10:00 USK Slávie Ústí nad Labem - TJ Lokomotiva Česká Lípa B   3:0 (21,21,10)
4 09.10. 10:00 TJ Rudolfova huť Dubí A - VK Roudnice nad Labem   3:2 (-26,14,17,-20,10)
  2. kolo
5 09.10. 14:00 VK Litvínov - ---    
6 09.10. 14:00 TJ Veros Chomutov B - SK TO Duchcov A   3:1 (15,16,-22,15)
7 09.10. 14:00 USK Slávie Ústí nad Labem - TJ Lokomotiva Česká Lípa B   3:0 (19,21,21)
8 09.10. 14:00 TJ Rudolfova huť Dubí A - VK Roudnice nad Labem   3:0 (23,26,22)
  3. kolo
9 16.10. 10:00 --- - VK Roudnice nad Labem    
10 16.10. 10:00 TJ Lokomotiva Česká Lípa B - TJ Rudolfova huť Dubí A   3:0 (18,22,29)
11 16.10. 10:00 SK TO Duchcov A - USK Slávie Ústí nad Labem   1:3 (21,-17,-19,-14)
12 16.10. 10:00 VK Litvínov - TJ Veros Chomutov B   3:2 (-22,20,22,-23,8)
  4. kolo
13 16.10. 14:00 --- - VK Roudnice nad Labem    
14 16.10. 14:00 TJ Lokomotiva Česká Lípa B - TJ Rudolfova huť Dubí A   3:0 (20,18,15)
15 16.10. 14:00 SK TO Duchcov A - USK Slávie Ústí nad Labem   1:3 (-15,-17,24,-12)
16 16.10. 14:00 VK Litvínov - TJ Veros Chomutov B   3:1 (17,15,-24,16)
  5. kolo
17 23.10. 10:00 TJ Veros Chomutov B - ---    
18 23.10. 10:00 USK Slávie Ústí nad Labem - VK Litvínov   Zahradník R.
19 23.10. 10:00 TJ Rudolfova huť Dubí A - SK TO Duchcov A   Štička M.
20 23.10. 10:00 VK Roudnice nad Labem - TJ Lokomotiva Česká Lípa B   Kroupová V.
  6. kolo
21 23.10. 14:00 TJ Veros Chomutov B - ---    
22 23.10. 14:00 USK Slávie Ústí nad Labem - VK Litvínov   Zahradník R.
23 23.10. 14:00 TJ Rudolfova huť Dubí A - SK TO Duchcov A   Štička M.
24 23.10. 14:00 VK Roudnice nad Labem - TJ Lokomotiva Česká Lípa B   Kroupová V.
  7. kolo
25 06.11. 10:00 --- - TJ Lokomotiva Česká Lípa B    
26 06.11. 10:00 SK TO Duchcov A - VK Roudnice nad Labem   Marschner R./Chobotský M.
27 06.11. 10:00 VK Litvínov - TJ Rudolfova huť Dubí A   Pohl S.
28 06.11. 10:00 TJ Veros Chomutov B - USK Slávie Ústí nad Labem   Černá M.
  8. kolo
29 06.11. 14:00 --- - TJ Lokomotiva Česká Lípa B    
30 06.11. 14:00 SK TO Duchcov A - VK Roudnice nad Labem   Marschner R./Chobotský M.
31 06.11. 14:00 VK Litvínov - TJ Rudolfova huť Dubí A   Pohl S.
32 06.11. 14:00 TJ Veros Chomutov B - USK Slávie Ústí nad Labem   Černá M.
  9. kolo
33 13.11. 10:00 USK Slávie Ústí nad Labem - ---    
34 13.11. 10:00 TJ Rudolfova huť Dubí A - TJ Veros Chomutov B   Kroupová V.
35 13.11. 10:00 VK Roudnice nad Labem - VK Litvínov   Kanchev I.
36 13.11. 10:00 TJ Lokomotiva Česká Lípa B - SK TO Duchcov A   Veselý J.
  10. kolo
37 13.11. 14:00 USK Slávie Ústí nad Labem - ---    
38 13.11. 14:00 TJ Rudolfova huť Dubí A - TJ Veros Chomutov B   Kroupová V.
39 13.11. 14:00 VK Roudnice nad Labem - VK Litvínov   Kanchev I.
40 13.11. 14:00 TJ Lokomotiva Česká Lípa B - SK TO Duchcov A   Veselý J.
  11. kolo
41 27.11. 10:00 --- - SK TO Duchcov A    
42 27.11. 10:00 VK Litvínov - TJ Lokomotiva Česká Lípa B   Štička M.
43 27.11. 10:00 TJ Veros Chomutov B - VK Roudnice nad Labem   Kouřil L.
44 27.11. 10:00 USK Slávie Ústí nad Labem - TJ Rudolfova huť Dubí A   Kanchev I.
  12. kolo
45 27.11. 14:00 --- - SK TO Duchcov A    
46 27.11. 14:00 VK Litvínov - TJ Lokomotiva Česká Lípa B   Štička M.
47 27.11. 14:00 TJ Veros Chomutov B - VK Roudnice nad Labem   Kouřil L.
48 27.11. 14:00 USK Slávie Ústí nad Labem - TJ Rudolfova huť Dubí A   Kanchev I.
  13. kolo
49 11.12. 10:00 TJ Rudolfova huť Dubí A - ---    
50 11.12. 10:00 VK Roudnice nad Labem - USK Slávie Ústí nad Labem   Beneš M.
51 11.12. 10:00 TJ Lokomotiva Česká Lípa B - TJ Veros Chomutov B   Zahradník R.
52 11.12. 10:00 SK TO Duchcov A - VK Litvínov   Vošta J.
  14. kolo
53 11.12. 14:00 TJ Rudolfova huť Dubí A - ---    
54 11.12. 14:00 VK Roudnice nad Labem - USK Slávie Ústí nad Labem   Beneš M.
55 11.12. 14:00 TJ Lokomotiva Česká Lípa B - TJ Veros Chomutov B   Zahradník R.
56 11.12. 14:00 SK TO Duchcov A - VK Litvínov   Vošta J.
  15. kolo
57 15.01. 10:00 --- - VK Litvínov    
58 15.01. 10:00 SK TO Duchcov A - TJ Veros Chomutov B   Pohl S.
59 15.01. 10:00 TJ Lokomotiva Česká Lípa B - USK Slávie Ústí nad Labem   Kanchev I.
60 15.01. 10:00 VK Roudnice nad Labem - TJ Rudolfova huť Dubí A   Zahradník R.
  16. kolo
61 15.01. 14:00 --- - VK Litvínov    
62 15.01. 14:00 SK TO Duchcov A - TJ Veros Chomutov B   Pohl S.
63 15.01. 14:00 TJ Lokomotiva Česká Lípa B - USK Slávie Ústí nad Labem   Kanchev I.
64 15.01. 14:00 VK Roudnice nad Labem - TJ Rudolfova huť Dubí A   Zahradník R.
  17. kolo
65 22.01. 10:00 VK Roudnice nad Labem - ---    
66 22.01. 10:00 TJ Rudolfova huť Dubí A - TJ Lokomotiva Česká Lípa B   Pohl S.
67 22.01. 10:00 USK Slávie Ústí nad Labem - SK TO Duchcov A   Zahradník R.
68 22.01. 10:00 TJ Veros Chomutov B - VK Litvínov   Kindermanová L.
  18. kolo
69 22.01. 14:00 VK Roudnice nad Labem - ---    
70 22.01. 14:00 TJ Rudolfova huť Dubí A - TJ Lokomotiva Česká Lípa B   Pohl S.
71 22.01. 14:00 USK Slávie Ústí nad Labem - SK TO Duchcov A   Zahradník R.
72 22.01. 14:00 TJ Veros Chomutov B - VK Litvínov   Kindermanová L.
  19. kolo
73 29.01. 10:00 --- - TJ Veros Chomutov B    
74 29.01. 10:00 VK Litvínov - USK Slávie Ústí nad Labem   Drugda F.
75 29.01. 10:00 SK TO Duchcov A - TJ Rudolfova huť Dubí A   Kindermanová L.
76 29.01. 11:00 TJ Lokomotiva Česká Lípa B - VK Roudnice nad Labem   Kanchev I.
  20. kolo
77 29.01. 14:00 --- - TJ Veros Chomutov B    
78 29.01. 14:00 VK Litvínov - USK Slávie Ústí nad Labem   Drugda F.
79 29.01. 14:00 SK TO Duchcov A - TJ Rudolfova huť Dubí A   Kindermanová L.
80 29.01. 15:00 TJ Lokomotiva Česká Lípa B - VK Roudnice nad Labem   Kanchev I.
  21. kolo
81 05.02. 10:00 TJ Lokomotiva Česká Lípa B - ---    
82 05.02. 10:00 VK Roudnice nad Labem - SK TO Duchcov A   Veselý J.
83 05.02. 10:00 TJ Rudolfova huť Dubí A - VK Litvínov   Onderčin J./Kaška P.
84 05.02. 10:00 USK Slávie Ústí nad Labem - TJ Veros Chomutov B   Zahradník R.
  22. kolo
85 05.02. 14:00 TJ Lokomotiva Česká Lípa B - ---    
86 05.02. 14:00 VK Roudnice nad Labem - SK TO Duchcov A   Veselý J.
87 05.02. 14:00 TJ Rudolfova huť Dubí A - VK Litvínov   Onderčin J./Kaška P.
88 05.02. 14:00 USK Slávie Ústí nad Labem - TJ Veros Chomutov B   Zahradník R.
  23. kolo
89 19.02. 10:00 --- - USK Slávie Ústí nad Labem    
90 19.02. 10:00 TJ Veros Chomutov B - TJ Rudolfova huť Dubí A   Drugda F.
91 19.02. 10:00 VK Litvínov - VK Roudnice nad Labem   Černá M.
92 19.02. 10:00 SK TO Duchcov A - TJ Lokomotiva Česká Lípa B   Beneš M.
  24. kolo
93 19.02. 14:00 --- - USK Slávie Ústí nad Labem    
94 19.02. 14:00 TJ Veros Chomutov B - TJ Rudolfova huť Dubí A   Drugda F.
95 19.02. 14:00 VK Litvínov - VK Roudnice nad Labem   Černá M.
96 19.02. 14:00 SK TO Duchcov A - TJ Lokomotiva Česká Lípa B   Beneš M.
  25. kolo
97 12.03. 10:00 SK TO Duchcov A - ---    
98 12.03. 10:00 TJ Lokomotiva Česká Lípa B - VK Litvínov   Veselý J.
99 12.03. 10:00 VK Roudnice nad Labem - TJ Veros Chomutov B   Beneš M.
100 12.03. 10:00 TJ Rudolfova huť Dubí A - USK Slávie Ústí nad Labem   Stránský P./Chobotský M.
  26. kolo
101 12.03. 14:00 SK TO Duchcov A - ---    
102 12.03. 14:00 TJ Lokomotiva Česká Lípa B - VK Litvínov   Veselý J.
103 12.03. 14:00 VK Roudnice nad Labem - TJ Veros Chomutov B   Beneš M.
104 12.03. 14:00 TJ Rudolfova huť Dubí A - USK Slávie Ústí nad Labem   Stránský P./Chobotský M.
  27. kolo
105 19.03. 10:00 --- - TJ Rudolfova huť Dubí A    
106 19.03. 10:00 USK Slávie Ústí nad Labem - VK Roudnice nad Labem   Zahradník R.
107 19.03. 10:00 TJ Veros Chomutov B - TJ Lokomotiva Česká Lípa B   Drugda F.
108 19.03. 10:00 VK Litvínov - SK TO Duchcov A   Čížková B.
  28. kolo
109 19.03. 14:00 --- - TJ Rudolfova huť Dubí A    
110 19.03. 14:00 USK Slávie Ústí nad Labem - VK Roudnice nad Labem   Zahradník R.
111 19.03. 14:00 TJ Veros Chomutov B - TJ Lokomotiva Česká Lípa B   Drugda F.
112 19.03. 14:00 VK Litvínov - SK TO Duchcov A   Čížková B.

 

Litoměřický volejbalový přebor 2009/2010 Muži

www.lvl.estranky.cz/

pořadí

družstvo

kolo

výhra

prohra

sety

body

1

SOKOL Roudnice

6

5

1

16

:

10

11

2

SOKOL LTM "A"

5

5

0

15

:

1

10

3

SOKOL Terezín

4

2

2

8

:

6

6

4

SOKOL Libochovice

4

1

3

4

:

9

5

5

VTK Čížkovice

5

0

5

1

:

15

5

6

SOKOL Brozany

3

1

2

5

:

7

4

7

Gymnázium Litoměřice

1

0

1

2

:

3

1

Podzim 2009

 1. kolo     3.9.2009 - čtvrtek      17:30             výsledek

VTK Čížkovice                         -    SOKOL Terezín                       0 : 3

SOKOL Libochovice            -    SOKOL LTM "A"                       0 : 3

SOKOL Roudnice                  -    Gymnázium Litoměřice   3 : 2

2. kolo     8.9.2009 – úterý        17:30             výsledek

SOKOL Terezín                       -    SOKOL Libochovice            3 : 0

SOKOL LTM "A"                      -    VTK Čížkovice                         3 : 0

SOKOL Brozany                      -    SOKOL Roudnice                  2 : 3

3. kolo     10.9.2009 – čtvrtek   17:30             výsledek

SOKOL Brozany                      -    SOKOL Terezín                      

Gymnázium Litoměřice   -    SOKOL LTM "A"                     

 SOKOL Roudnice                 -    VTK Čížkovice                         3 : 0

4. kolo     15.9.2009 - úterý       17:00             výsledek

SOKOL Terezín                       -    Gymnázium Litoměřice  

SOKOL LTM "A"                      -    SOKOL Brozany                      3 : 0

SOKOL Libochovice            -    SOKOL Roudnice                  1 : 3

5. kolo     17.9.2009 - čtvrtek    17:00             výsledek

SOKOL Roudnice                  -    SOKOL LTM "A"                      1 : 3

SOKOL Libochovice            -    Gymnázium Litoměřice  

VTK Čížkovice                         -    SOKOL Brozany                      1 : 3

 6. kolo     22.9.2009 - úterý       17:00             výsledek

SOKOL Terezín                       -    SOKOL Roudnice                  2 : 3

Gymnázium Litoměřice   -    VTK Čížkovice                        

SOKOL Libochovice            -    SOKOL Brozany                     

7. kolo     24.9.2009 - čtvrtek    17:00             výsledek

SOKOL LTM "A"                      -    SOKOL Terezín                        3 : 0

SOKOL Brozany                      -    Gymnázium Litoměřice  

VTK Čížkovice                         -    SOKOL Libochovice            0 : 3

Jaro 2010

8. kolo     25.5.2010 - úterý       18:00             výsledek

SOKOL Terezín                       -    VTK Čížkovice                        

SOKOL LTM "A"                      -    SOKOL Libochovice           

Gymnázium Litoměřice   -    SOKOL Roudnice                 

9. kolo     27.5.2010 – čtvrtek   18:00             výsledek

SOKOL Libochovice            -    SOKOL Terezín                      

VTK Čížkovice                         -    SOKOL LTM "A"                     

SOKOL Roudnice                  -    SOKOL Brozany                     

10. kolo   1.6.2010 - úterý         18:00             výsledek

SOKOL Terezín                       -    SOKOL Brozany                     

SOKOL LTM "A"                      -    Gymnázium Litoměřice 

VTK Čížkovice                         -    SOKOL Roudnice                 

11. kolo   3.6.2010 - čtvrtek      18:00             výsledek

Gymnázium Litoměřice   -    SOKOL Terezín                      

SOKOL Brozany                      -    SOKOL LTM "A"                     

SOKOL Roudnice                  -    SOKOL Libochovice           

12. kolo   8.6.2010 - úterý         18:00             výsledek

SOKOL LTM "A"                      -    SOKOL Roudnice                 

Gymnázium Litoměřice   -    SOKOL Libochovice           

SOKOL Brozany                      -    VTK Čížkovice                        

13. kolo   10.6.2010 - čtvrtek    18:00             výsledek

SOKOL Roudnice                  -    SOKOL Terezín                      

VTK Čížkovice                         -    Gymnázium Litoměřice 

SOKOL Brozany                      -    SOKOL Libochovice           

14. kolo   15.6.2010 - úterý       18:00             výsledek

SOKOL Terezín                       -    SOKOL LTM "A"                     

Gymnázium Litoměřice   -    SOKOL Brozany                     

SOKOL Libochovice            -    VTK Čížkovice                        

 

Pronájem kurtů

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Nejbližší akce

17.12.2016 11:31
VOLEJBALOVÝ KLUB ROUDNICE NAD LABEM VÁS SRDEČNĚ ZVE NA TRADIČNÍ NOVOROČNÍ TURNAJ! KDY? V sobotu 7. ledna 2017 KDE? Hala BK Real, sportovní areál Pod lipou V KOLIK? Prezence od 9.15, zahájení v 10.00 KDO? Ženy, muži, veteráni 40+ ZA KOLIK? Startovné 800Kč / družstvo Turnajový den...

Aktuality z Roudnice a okolí

14.04.2016 11:50
Zveme všechny přátele turistiky v sobotu 30. dubna 2016 na 37. ročník Jarního putování okolím...
14.04.2016 11:18
V rámci celostátní akce Ukliďme Česko pořádají Vladimír a Dana Skořepovi úklid 16. dubna...
1 | 2 | 3 >>

Kontakt

Volejbalový klub Roudnice nad Labem Volejbalový klub
413 01 Roudnice nad Labem
+420775109162 info@volejbalroudnice.eu