Už jen nová smlouva v nejvyšší finské soutěži může zhatit příchod Pavla Koláře do ústeckého extraligového klubu.

11.06.2010 07:19

 

   
blokUž jen nová smlouva v nejvyšší finské soutěži může zhatit příchod pětadvacetiletého univerzála Pavla Koláře do ústeckého extraligového klubu.
 
 

Bývalý mistr Evropy v plážovém volejbalu do 20 let na testech v krajské metropoli zaujal. Nad jeho dalším angažmá přesto visí velký otazník.

„Z naší strany by určitě zájem byl. Kolář se na testech předvedl v dobrém světle a do party by určitě zapadl. Navíc je volným hráčem a nemá přehnané finanční požadavky,“ libuje si manažer SKV Ústí Miroslav Přikryl.

Ptáte se, proč tedy s levorukým univerzálem již nepodepsal smlouvu? Jeden podstatný důvod se najde. „Rozhodnutí je nyní na Pavlovi. On totiž čeká, jestli mu náhodou finský klub, ve kterém odehrál celou loňskou sezonu, nenabídne novou smlouvu. Přece jen je pro něj zahraniční nabídka lukrativnější,“ vysvětluje Přikryl s tím, že rozhodnutí, dle dohody obou stran, padne nejpozději do 20. června.

Pokud se nakonec přestup uskuteční, nahradí Kolář v extraligovém týmu mladého univerzála Luboše Smrčinu, který před několika týdny zamířil do Brna. „Myslím, že by Smrčinu víc než jen nahradil,“ odhaduje Přikryl.

Podle jeho slov je na trhu překvapivě spousta kvalitních českých hráčů, kteří by se mohli stát novými posilami SKV Ústí. Severočeský klub ale nyní čeká, jak dopadnou jednání ohledně finančního zajištění příští sezony.

„Do té doby nemá smysl shánět posily. Navíc, až zjistíme, jak na tom budeme v příštím roce finančně, tak určitě dořešíme smlouvy nejprve s našimi odchovanci,“ slíbil manažer ústeckého extraligového klu­bu.

V kádru Severočechů momentálně skončily smlouvy hned šestici hráčů. Kromě zmíněného Srmčiny nemají další angažmá v Ústí jisté Bican, Mooz, Bezděka, Kopáček a Pěkný.

„Zatím nikdo z nich jinde smlouvy nepodepsal, o žádném dalším odchodu nevím. Ale jednání asi vedou,“ říká smutným hlasem Přikryl a dodává alespoň jednu optimistickou zprávu: „Se všemi jsme předběžně domluveni na jejich setrvání v klubu. Hned až se vyjasní finanční zajištění pro příští sezonu, budeme s nimi jednat,“ prozradil manažer SKV s tím, že jasno by mělo být v polovině června.

zdroj: Ústecký deník

Pronájem kurtů

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Nejbližší akce

17.12.2016 11:31
VOLEJBALOVÝ KLUB ROUDNICE NAD LABEM VÁS SRDEČNĚ ZVE NA TRADIČNÍ NOVOROČNÍ TURNAJ! KDY? V sobotu 7. ledna 2017 KDE? Hala BK Real, sportovní areál Pod lipou V KOLIK? Prezence od 9.15, zahájení v 10.00 KDO? Ženy, muži, veteráni 40+ ZA KOLIK? Startovné 800Kč / družstvo Turnajový den...

Aktuality z Roudnice a okolí

14.04.2016 11:50
Zveme všechny přátele turistiky v sobotu 30. dubna 2016 na 37. ročník Jarního putování okolím...
14.04.2016 11:18
V rámci celostátní akce Ukliďme Česko pořádají Vladimír a Dana Skořepovi úklid 16. dubna...
1 | 2 | 3 >>

Kontakt

Volejbalový klub Roudnice nad Labem Volejbalový klub
413 01 Roudnice nad Labem
+420775109162 info@volejbalroudnice.eu