Super volejbal na antuce

30.06.2010 14:01

Antukovou ligu v Dobřichovicích vyhrálo Ústí

Lubomír Vašina   
 

antukova liga dobřichovice
Již druhý turnaj série Antukové ligy, který se o tomto víkendu konal v Dobřichovicích, vyhráli volejbalisté extraligového Ústí nad Labem. Druhé  místo obsadila Lhota PodlipčanyHumři byli třetí.

 

Super volejbal na antuce pokračoval i v druhém dějství M-ČR v Dobřichovicích, v jednodenním turnaji byly k vidění urputné boje za slunečného počasí. V jedenáctičlenném poli chyběla z úvodního turnaje čtyři družstva, ale nová tři se přihlásila. V pěkném a udržovaném areálu na sokolských hřištích v Dobřichovicích nechyběli opět ti nejlepší volejbaloví antukoví hráči. Po dovolené přibyli mezi naši elitu Jirka Popelka, Tomáš Hýský. Jan Bolehovský, Michal Nekola, Filip Habr a Petr Habada a hned byli na kurtech vidět a ve svých družstvech patřili mezi nejlepší. Milé překvapení byla opětovná účast nových mladých hráčů a družstev (Psí Kšíry, SKV Ústí nad Labem, Zájezd, Benátky) na antukových hřištích. Velice náročný byl systém soutěže (ten se zvolil narychlo po pozdějším příjezdů jednoho z družstev) a proto některé z týmů odehráli až sedm zápasů za jediný den. Nutno podotknou, že ani tato skutečnost neubrala nic na výborných individuálních, ale i kolektivních výkonech hráčů v závěrečných bojích.

Finálový duel byl opět stejný jako minulý týden v Pecce, akorát vítěze měl tento zápas jiného. Oušťáci se osmělili a proti favoritu turnaje přesvědčovali okolí, že se dobře připravili na hlavní útočnou sílu Lhoťáků Honzu Štokra, který byl opět vyhlášen jako nejlepší hráč turnaje. V koncovce třetího setu, kdy si pomalu družstvo Lhoty pod Libčany kráčelo pro další vítězství, byl proti bokař Marek Beer, který si odnesl i jednu z cen pro nejlepšího hráče turnaje. Mladíci z Ústí nad Labem v sestavě Filip Habr (další z vyhlášených nejlepších hráčů turnaje), Milan Moník, Miroslav Bezděka, Jakub Salon, Marek Beer a volejbalový matador Milan Bican, tak oplatili Lhotě porážku z Pecky. Na druhém místě Lhota nastupovala v sestavě Aleš Holubec, Ondřej Boula, Petr Kuchař, Jiří Bence, Tomáš Matuška, již zmiňovaný Jan Štokr a místo Františka Ogurčáka (hrál v Pecce) nastoupil v Dobřichovicích Tomáš Hyský.

Konečné pořadí: 

1.místo: Ústí nad Labem

2.místo: Lhota Podlipčany

3.místo: Humři

Nejlepšími hráči turnaje byli vyhlášeni: Filip Habr - nahrávač vítězného Ústí nad Labem, Milan Moník - smečař Ústí nad Labem a zahraniční legionář Jan Štokr z týmu Lhota Podlipčany. 

Další „SAMOVI“ ceny:
sympaťák turnaje - Novák Jirka         
největší uplakánek, ale zároveň prima kluk - Nekola Michal                           
největší rána do hlavy - Salon Jakub                   
„grázl“ turnaje za skoro červenou kartu - Boula Ondřej

Příští týden se přesouvá volejbalový antukový cirkus na moravu, do malebné vísky, volejbalu zaslíbené do Hodslavic. A organizační tým okolo starosty Mirka Vyhlídala to má za ty roky dobře zmáknuté. Určitě se do „antukovky“ přihlásí i nové týmy, přejme si stejně kvalitní a zajímavý volejbal jako doposud. 

Pronájem kurtů

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Nejbližší akce

17.12.2016 11:31
VOLEJBALOVÝ KLUB ROUDNICE NAD LABEM VÁS SRDEČNĚ ZVE NA TRADIČNÍ NOVOROČNÍ TURNAJ! KDY? V sobotu 7. ledna 2017 KDE? Hala BK Real, sportovní areál Pod lipou V KOLIK? Prezence od 9.15, zahájení v 10.00 KDO? Ženy, muži, veteráni 40+ ZA KOLIK? Startovné 800Kč / družstvo Turnajový den...

Aktuality z Roudnice a okolí

14.04.2016 11:50
Zveme všechny přátele turistiky v sobotu 30. dubna 2016 na 37. ročník Jarního putování okolím...
14.04.2016 11:18
V rámci celostátní akce Ukliďme Česko pořádají Vladimír a Dana Skořepovi úklid 16. dubna...
1 | 2 | 3 >>

Kontakt

Volejbalový klub Roudnice nad Labem Volejbalový klub
413 01 Roudnice nad Labem
+420775109162 info@volejbalroudnice.eu