Školící středisko u zimního stadionu

03.03.2010 09:15

Školící středisko u zimního stadionu, aktualizováno 14.1. 2010  
 
Zastupitelstvo města Roudnice nad Labem dalo zelenou výstavbě víceúčelového sportovního centra. To bude vybudováno jako přístav-
ba zimního stadionu na Třídě T.G. Masaryka 2498.
„Prostor je v územním plánu města Roudnice n.L. určen k sportovnímu využití. Dlouhodobým záměrem města je v tomto prostoru vybudovat sportovní komplex, který bude sloužit jak občanům našeho města, tak i celého Podřipska včetně turistů přijíždějícím do tohoto regionu. Komplex sportovišť potřebuje bezesporu také možnost ubytování a regenerace sportovní veřejnosti a sportovců. Tuto vizi má naplnit výstavba školícího a ubytovacího komplexu u zimního stadionu. Jedná se o rozšíření stávajícího objektu zimního stadionu o školící a ubytovací kapacitu, restauraci a rehabilitační a regenerační prostory s posilovnou. Tento nový objekt posílí atraktivitu a návštěvnost nejen zimního stadionu, ale i celého sportovního areálu, který je významnou složkou občanské vybavenosti našeho města," uvedl k projektu místostarosta Roudnice nad Labem Luboš Matek.
 

Komplex, který na Masarykově třídě vznikne, bude obsahovat ubytovací kapacitu pro 64 osob, restauraci, posilovnu, saunu a kompletní rehabilitační zázemí pro sportovce i veřejnost.

 
VOLEJBALISTÉ ZÍSKAJÍ NOVÉ ZÁZEMÍ

Nové zázemí pro svou činnost získají volejbalisté. Volejbalový klub má dnes zázemí v letité chatce u volejbalových kurtů v sousedství zimního stadionu. Toto zázemí již léta klubu nestačí i vzhledem k tomu, že klub má několik desítek členů, včetně dětí a mládeže. Chatka, která je v majetku volejbalového klubu ustoupí výstavbě víceúčelového centra u zimního stadionu. „V rámci projektu je počítáno i se zcela novým zázemím pro Volejbalový klub, jako kompenzace za zbourání jejich staré klubovny. Volejbalisté tak po letech konečně získají odpovídající zázemí pro svou činnost a věřím, že nová klubovna podpoří zájem mládeže o tento sport,“ uvedl místostarosta Matek.

 
Výstavbu hotelu provede jako investor a majitel Město Roudnice nad Labem. Vzhledem k tomu, že město potřebné fnanční zdroje nevlastní, vypíše výběrové řízení na dodavatele stavby včetně fnancování této stavby a zároveň výběrové řízení na pronájem komplexu. Město tak nebude potřebovat prostředky na výstavbu, ta bude uskutečněna formou dodavatelského úvěru, který bude hrazen z nájemného za sportovní komplex. Rozpočet města nebude zatížen úvěrem ani zástavou. Cílem je dosáhnout situace, kdy pronájem za komplex uhradí dostavbu areálu.

 

celý článek viz odkaz:

587-kolici-stedisko-u-zimniho-stadionu.htm

Pronájem kurtů

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Nejbližší akce

17.12.2016 11:31
VOLEJBALOVÝ KLUB ROUDNICE NAD LABEM VÁS SRDEČNĚ ZVE NA TRADIČNÍ NOVOROČNÍ TURNAJ! KDY? V sobotu 7. ledna 2017 KDE? Hala BK Real, sportovní areál Pod lipou V KOLIK? Prezence od 9.15, zahájení v 10.00 KDO? Ženy, muži, veteráni 40+ ZA KOLIK? Startovné 800Kč / družstvo Turnajový den...

Aktuality z Roudnice a okolí

14.04.2016 11:50
Zveme všechny přátele turistiky v sobotu 30. dubna 2016 na 37. ročník Jarního putování okolím...
14.04.2016 11:18
V rámci celostátní akce Ukliďme Česko pořádají Vladimír a Dana Skořepovi úklid 16. dubna...
1 | 2 | 3 >>

Kontakt

Volejbalový klub Roudnice nad Labem Volejbalový klub
413 01 Roudnice nad Labem
+420775109162 info@volejbalroudnice.eu