Konečné výsledky soutěže - Ročník 2009/2010 Skupina US-Z-2

20.06.2010 08:01

Ročník 2009/2010

Skupina US-Z-2

vedoucí soutěže: Luboš Pajer, mail: pajer@quick.cz, mobil: 724643724

 

p. družstvo utkání V P S sety míče body
1. VK Ervěnice 10 9 1 0 29:12 934:792 19
2. TJ Klášterec nad Ohří 10 8 2 0 26:11 854:697 18
3. VK Roudnice nad Labem 10 7 3 0 24:15 856:712 17
4. TJ Lovochemie Lovosice 10 4 6 0 15:21 734:779 14
5. TJ Sokol Libochovice A 10 1 9 0 15:27 784:942 11
6. TJ Sokol Litoměřice B 10 1 9 0 6:29 599:839 11

 

 

  1. kolo
1 05.09. 10:00 TJ Sokol Libochovice A - TJ Sokol Litoměřice B   3:0 (19,13,24)
2 05.09. 10:00 TJ Klášterec nad Ohří - TJ Lovochemie Lovosice   3:0 (21,16,21)
3 05.09. 10:00 VK Roudnice nad Labem - VK Ervěnice   3:2 (21,-17,-15,19,7)
  2. kolo
4 05.09. 14:00 TJ Sokol Libochovice A - TJ Sokol Litoměřice B   2:3 (21,-22,23,-21,-11)
5 05.09. 14:00 TJ Klášterec nad Ohří - TJ Lovochemie Lovosice   3:1 (23,18,-19,21)
6 05.09. 14:00 VK Roudnice nad Labem - VK Ervěnice   1:3 (25,-15,-23,-21)
  3. kolo
7 12.09. 10:00 TJ Sokol Litoměřice B - VK Ervěnice   1:3 (14,-18,-23,-19)
8 12.09. 10:00 TJ Lovochemie Lovosice - VK Roudnice nad Labem   0:3 (-18,-8,-20)
9 12.09. 10:00 TJ Sokol Libochovice A - TJ Klášterec nad Ohří   0:3 (-25,-13,-12)
  4. kolo
10 12.09. 14:00 TJ Sokol Litoměřice B - VK Ervěnice   0:3 (-21,-16,-13)
11 12.09. 14:00 TJ Lovochemie Lovosice - VK Roudnice nad Labem   1:3 (-20,-17,16,-10)
12 12.09. 14:00 TJ Sokol Libochovice A - TJ Klášterec nad Ohří   1:3 (18,-21,-11,-8)
  5. kolo
13 19.09. 10:00 TJ Klášterec nad Ohří - TJ Sokol Litoměřice B   3:0 (18,10,12)
14 19.09. 10:00 VK Roudnice nad Labem - TJ Sokol Libochovice A   3:1 (10,-23,7,16)
15 19.09. 10:00 VK Ervěnice - TJ Lovochemie Lovosice   3:1 (18,-21,15,11)
  6. kolo
16 19.09. 14:00 TJ Klášterec nad Ohří - TJ Sokol Litoměřice B   3:1 (-20,15,16,10)
17 19.09. 14:00 VK Roudnice nad Labem - TJ Sokol Libochovice A   3:1 (19,-17,8,18)
18 19.09. 14:00 VK Ervěnice - TJ Lovochemie Lovosice   3:0 (10,20,18)
  7. kolo
19 26.09. 10:00 TJ Sokol Litoměřice B - TJ Lovochemie Lovosice   0:3 (-18,-16,-18)
20 26.09. 10:00 TJ Sokol Libochovice A - VK Ervěnice   2:3 (23,-20,23,-21,-5)
21 26.09. 10:00 TJ Klášterec nad Ohří - VK Roudnice nad Labem   3:0 (21,13,20)
  8. kolo
22 26.09. 14:00 TJ Sokol Litoměřice B - TJ Lovochemie Lovosice   0:3 (-17,-12,-18)
23 26.09. 14:00 TJ Sokol Libochovice A - VK Ervěnice   2:3 (19,-13,18,-22,-6)
24 26.09. 14:00 TJ Klášterec nad Ohří - VK Roudnice nad Labem   3:2 (15,12,-14,-21,11)
  9. kolo
25 03.10. 10:00 VK Roudnice nad Labem - TJ Sokol Litoměřice B   3:0 (11,12,9)
26 03.10. 10:00 VK Ervěnice - TJ Klášterec nad Ohří   3:2 (-20,-26,23,16,12)
27 03.10. 10:00 TJ Lovochemie Lovosice - TJ Sokol Libochovice A   3:1 (20,-22,29,17)
  10. kolo
28 03.10. 14:00 VK Roudnice nad Labem - TJ Sokol Litoměřice B   3:1 (-25,7,14,14)
29 03.10. 14:00 VK Ervěnice - TJ Klášterec nad Ohří   3:0 (25,24,17)
30 03.10. 14:00 TJ Lovochemie Lovosice - TJ Sokol Libochovice A   3:2 (-15,12,-21,12,9)
  11. kolo
31 15.05. 10:00 TJ Sokol Litoměřice B - TJ Sokol Libochovice A   Chobotský M.
32 15.05. 10:00 TJ Lovochemie Lovosice - TJ Klášterec nad Ohří   Veselý J.
33 15.05. 10:00 VK Ervěnice - VK Roudnice nad Labem   Kaška P.
  12. kolo
34 15.05. 14:00 TJ Sokol Litoměřice B - TJ Sokol Libochovice A   Chobotský M.
35 15.05. 14:00 TJ Lovochemie Lovosice - TJ Klášterec nad Ohří   Veselý J.
36 15.05. 14:00 VK Ervěnice - VK Roudnice nad Labem   Kaška P.
  13. kolo
37 22.05. 10:00 VK Ervěnice - TJ Sokol Litoměřice B   Vrbata J.
38 22.05. 10:00 VK Roudnice nad Labem - TJ Lovochemie Lovosice   Kanchev I.
39 22.05. 10:00 TJ Klášterec nad Ohří - TJ Sokol Libochovice A   Schwob A.
  14. kolo
40 22.05. 14:00 VK Ervěnice - TJ Sokol Litoměřice B   Vrbata J.
41 22.05. 14:00 VK Roudnice nad Labem - TJ Lovochemie Lovosice   Kanchev I.
42 22.05. 14:00 TJ Klášterec nad Ohří - TJ Sokol Libochovice A   Schwob A.
  15. kolo
43 29.05. 10:00 TJ Sokol Litoměřice B - TJ Klášterec nad Ohří   Chobotský M.
44 29.05. 10:00 TJ Sokol Libochovice A - VK Roudnice nad Labem   Slivka A.
45 29.05. 10:00 TJ Lovochemie Lovosice - VK Ervěnice   Štička M.
  16. kolo
46 29.05. 14:00 TJ Sokol Litoměřice B - TJ Klášterec nad Ohří   Chobotský M.
47 29.05. 14:00 TJ Sokol Libochovice A - VK Roudnice nad Labem   Slivka A.
48 29.05. 14:00 TJ Lovochemie Lovosice - VK Ervěnice   Štička M.
  17. kolo
49 05.06. 10:00 TJ Lovochemie Lovosice - TJ Sokol Litoměřice B   Barták V.
50 05.06. 10:00 VK Ervěnice - TJ Sokol Libochovice A   Kaška P.
51 05.06. 10:00 VK Roudnice nad Labem - TJ Klášterec nad Ohří   Veselý J.
  18. kolo
52 05.06. 14:00 TJ Lovochemie Lovosice - TJ Sokol Litoměřice B   Barták V.
53 05.06. 14:00 VK Ervěnice - TJ Sokol Libochovice A   Kaška P.
54 05.06. 14:00 VK Roudnice nad Labem - TJ Klášterec nad Ohří   Veselý J.
  19. kolo
55 12.06. 10:00 TJ Sokol Litoměřice B - VK Roudnice nad Labem   Chobotský M.
56 12.06. 10:00 TJ Klášterec nad Ohří - VK Ervěnice   Schwob A.
57 12.06. 10:00 TJ Sokol Libochovice A - TJ Lovochemie Lovosice   Kanchev I.
  20. kolo
58 12.06. 14:00 TJ Sokol Litoměřice B - VK Roudnice nad Labem   Chobotský M.
59 12.06. 14:00 TJ Klášterec nad Ohří - VK Ervěnice   Schwob A.
60 12.06. 14:00 TJ Sokol Libochovice A - TJ Lovochemie Lovosice   Kanchev I.

Pronájem kurtů

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Nejbližší akce

17.12.2016 11:31
VOLEJBALOVÝ KLUB ROUDNICE NAD LABEM VÁS SRDEČNĚ ZVE NA TRADIČNÍ NOVOROČNÍ TURNAJ! KDY? V sobotu 7. ledna 2017 KDE? Hala BK Real, sportovní areál Pod lipou V KOLIK? Prezence od 9.15, zahájení v 10.00 KDO? Ženy, muži, veteráni 40+ ZA KOLIK? Startovné 800Kč / družstvo Turnajový den...

Aktuality z Roudnice a okolí

14.04.2016 11:50
Zveme všechny přátele turistiky v sobotu 30. dubna 2016 na 37. ročník Jarního putování okolím...
14.04.2016 11:18
V rámci celostátní akce Ukliďme Česko pořádají Vladimír a Dana Skořepovi úklid 16. dubna...
1 | 2 | 3 >>

Kontakt

Volejbalový klub Roudnice nad Labem Volejbalový klub
413 01 Roudnice nad Labem
+420775109162 info@volejbalroudnice.eu